Skiareál Červená Voda

Nový skiareál v Čenkovicích

V jihovýchodní části Bukové hory byl na zelené louce vybudován SKIPARK Červená Voda, který svými parametry a vybavením dosahuje evropské úrovně. SKIPARK Červená Voda navazuje na současné sjezdové tratě, které vedou na Bukovou horu z horského střediska SKI Čenkovice.

Obrovské středisko nejen pro lyžaře

Díky tomuto unikátnímu propojení vznikl na Bukové hoře velmi atraktivní SKI areál kde si široká lyžařská veřejnost přijde opravdu na své. Z vrcholu Bukové hory se od zimní sezony 2010 – 2011 dostanete po upravených sjezdovkách jak do Čenkovic, tak i do Červené Vody. Délka nově vzniklé sjezdové tratě je 2150m až na vrchol Bukové hory je vybudována čtyřsedačková lanová dráha LEITNER s vyhříváním a rychlostí 5m/s.

Více informací naleznete přímo na stránkách Ski Areálu Červená Voda

Penzion Skála

Rodinný penzion Skála v Čenkovicích v Orlických horách je umístěn až u horního parkoviště v centru lyžařského střediska, 80 m od dvousedačkové lanovky s kilometr dlouhou sjezdovkou, navazující na dva kilometry dlouhou sjezdovku s unikátní vyhřívanou čtyřsedačkovou lanovkou s bublinou. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech velkých apartmánech (obývací místnost s dominantními krbovými kamny a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2× WC, koupelna) pro 6+2 osoby a v jednom malém apartmánu pro 2+2 osoby (obývací místnost s krbovými kamny a plně vybaveným kuchyňským koutem, WC, sprchový kout). Penzion je vhodný i pro skupiny, k dispozici je satelit, zdarma připojení k internetu, lyžárna, udírna, parkování přímo u penzionu na vlastním parkovišti.

Rezervace penzion v Čenkovicích.

Penzion Skála